
Projectzangers welkom voor voorjaarsconcert Nunspeets Mannenkoor
31 december 2025 om 10:00 AlgemeenEen zestal projectzangers versterkten het Nunspeets Mannenkoor bij de kerstoptredens, het merendeel daarvan is zo enthousiast geworden dat ze lid werden. Maar het koor hoopt op nog meer versterking
In 2026 is het 80-jarig jubileum van het Nunspeets Mannenkoor, dat ooit werd opgericht door Jos Lussenburg. Daarom nodigt het Nunspeets Mannenkoor opnieuw zangers uit zich op projectbasis te melden voor het voorjaarsconcert dat gehouden wordt op 18 april in de Driestwegkerk in Nunspeet. “Wie weet worden ook zij aangestoken door de ontspannen sfeer bij het koor”, hoopt Albert Goeree. De repetities worden gehouden op maandagavond van 20.00 tot 22.00 uur. “Deze kenmerken zich door intensief oefenen onder leiding van de enthousiaste dirigent Fred de Vries, maar bieden ook gezelligheid en onderlinge contacten.”
Voor het voorjaarsconcert wordt een programma ingestudeerd dat varieert van klassieke werken als Benedictus en het Slavisch Kirchengesang tot gospel en populaire werken als Bella Ciao en Rawhide. Geïnteresseerden kunnen mailen of bellen met de secretaris van het Nunspeets Mannenkoor: aadpasschier@gmail.com of 06 51637843.