Afbeelding

Startschot jubileumjaar voor vv Hulshorst

7 januari 2024 om 11:55 Overig

Met onder meer een geslaagde nieuwjaarsloop is voetbalvereniging Hulshorst het jaar gestart waarin het 75-jarig bestaan wordt gevierd. 

Wijnand Kooijmans

De vijf en tien kilometer waren goed voor bijna tweehonderd deelnemers. Die werden weggeschoten door de Nunspeetse wethouder van sportzaken Mark van de Bunte die daarna direct achteraan sloot voor zijn tien kilometer. De kidsrun en de 2,5 kilometer bleven wat achter wat betreft deelname. Dat werd mede veroorzaakt omdat voor de jeugdige leden van de voetbalvereniging zelf de sporthal in Nunspeet al was afgehuurd voor een zaalvoetbaltoernooi vóór werd besloten de nieuwjaarsloop te doen herleven na de coronaperiode. De deelnemers werden enthousiast aangemoedigd door speaker Jan de Bekker. “Met de oliebollen nog in de maag en dan al zo hard kunnen lopen”, gaf hij aan bij de winnaar van de 2,5 kilometer die op deze afstand zorgde voor een parkoersrecord. 

Onder de deelnemers een grote afvaardiging van De Gemzen uit Hierden. Naast de nieuwjaarsloop werd het nieuwe jaar verder onder meer ingeluid met klaverjassen, de nieuwjaarsreceptie en het zaalvoetbaltoernooi.

Afbeelding
Afbeelding
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie