
Zilveren Schoenen: Eerste verhoudingen tekenen zich af
30 september 2024 om 14:25 VoetbalDe competitie is nog jong, maar de eerste verhoudingen tekenen zich af. Het puntje uit van WHC bij de oude bekende d’ Olde Veste 54 moet voor de Wezepers een extra signaal zijn dat het op een plaats staat waar het niet thuis hoort. Met een positief resultaat zaterdag thuis op Mulderssingel tegen Heino komt de middenmoot in zicht.
Dick van der Veen
Nunspeet verslaat ook Renswoude. Wat zou het mooi zijn als het dit seizoen lukt de sprong naar de eerste klasse te maken waar de ploeg thuishoort. Zaterdag uit naar het laaggeklasseerde Hooglanderveen mogen geen fouten worden gemaakt. OWIOS voetbalde het eerste puntje binnen. ’t Harde wil graag de schlemielige degradatie van vorig seizoen plooien en is met de zege op buurman DSV’61 op de goede weg. Hulshorst komt tegen VSCO’61 ook weer net niet aan een resultaat, maar de nederlagen zijn nipt en bieden perspectief. ESC boekte een tweede remise. Zaterdag de kraker in Doornspijk.
Elspeet pakte met een vlotte zege de eerste punten en Noord Veluwe Boys deed het met een remise bij MVV verdienstelijk.
In de strijd om de Zilveren Schoenen heeft DSV’61 aanvallend gezelschap gekregen van WHC. Hier is Elspeet de naaste bedreiger. Verdedigend staat Nunspeet er uitstekend voor door weer geen enkele treffer toe te laten. Topscorer Wilbert van Loo heeft gezelschap gekregen van Jelle Post.
Nogmaals een verzoek aan de tien regionale clubs om ons de spelers door te geven die scoorden. Het blijkt dat de officiële kanalen er nogal eens naast zitten. Alle kans dat volgende week de lijsten er weer heel anders uitzien. Een enkele uitschieter kan de hele zaak op de kop zetten.
AANVALLEND: 1.DSV’61 en WHC 7 doelpunten, 3.Elspeet 6, 4.Nunspeet, ESC, VSCO’61 en ’t Harde 4, 8. Hulshorst en OWIOS 1, 10.Noord Veluwe Boys 0.
VERDEDIGEND: 1.Nunspeet 0 tegentreffers, 2.OWIOS en ’t Harde 2, 4. Hulshorst, DSV’61 en VSCO’61 3, 7.ESC en Noord Veluwe Boys 4, 9.Elspeet 5, 10.WHC 9
TOPSCORERS: 1.Jelle Post (WHC) en Wilbert van Loo (DSV’61) 3 goals, 3.Martijn Lieferink (DSV’61), Max Lamberink (ESC), Joran van Drunen (Elspeet), Stan Timmers (’t Harde) 2.
Foutje gezien? Mail naar redactie@neomediabv.nl












