vv Nunspeet in actie.
vv Nunspeet in actie.

Zilveren Schoenen: Puntendeling voor vv Nunspeet

27 oktober 2025 om 14:25 Voetbal

Noord Veluwe Boys uit Hattemerbroek boekt niet alleen een knappe remise bij koploper Zalk, het verovert bovendien de leiding in twee van onze klassementen. Rowan van de Belt ging al aan de leiding en nu heeft de ploeg ook in de rubriek Aanvallend de concurrentie van zich afgeschud. De sterk gewijzigde formatie doet het stukken beter dan het vorige seizoen.

Dick van der Veen

Verdedigend heeft OWIOS met verve de koppositie behouden. Een imponerende zege trouwens in en tegen Heerde. ’t Harde verovert een punt in de thuiswedstrijd tegen Hatto Heim en dat is best een opsteker. WHC houdt met 10 man ONS Sneek in toom en blijft het goed doen. De remise van Nunspeet tegen het hoog geklasseerde NSC Nijkerk betekent wellicht een omslagpunt. VSCO’61 behoudt de aansluiting met de kopgroep, hetgeen ESC niet kan zeggen na de ruime nederlaag in Wapenveld tegen WZC. DSV’61 trekt het herstel door en wint het lastige uitduel bij VEVO in Veessen. Hulshorst en Elspeet speelden niet in verband met een sterfgeval. Hulshorst moet nog twee wedstrijden inhalen.

Kijken we vooruit naar zaterdag dan staat OWIOS voor de topper thuis tegen VIOS Vaassen. WHC kruist de degens met SVZW in Wierden en Nunspeet moet zien tegen Buitenboys het gat met deze tegenstander te dichten. ’t Harde zal top moeten zijn om Teuge op eigen veld een punt af te snoepen. DSV’61 ontvangt Olympia en ESC en Hulshorst vechten in Elburg een streekderby uit. Voor Elspeet staat de thuiswedstrijd tegen Ulu Spor gepland, maar er zijn geruchten dat deze opponent mogelijk uit de competitie wordt genomen. Noord Veluwe Boys zal een poging willen doen om Lemele voorbij te streven.

AANVALLEND: 1.Noord Veluwe Boys 15 doelpunten, 2.WHC 13, 3.OWIOS 10, 4.DSV61 en Nunspeet 8, 6.’t Harde, ESC en VSCO61 7, 9.Hulshorst 5, 10. Elspeet 4

VERDEDIGEND: 1.OWIOS 4 tegentreffers, 2.Elspeet 5, 3.VSCO61 en Hulshorst 6,5.WHC 7, 6.ESC 8, 7.Noord Veluwe Boys 9, 8.Nunspeet en DSV61 10, 10.’t Harde 13

TOPSCORERS: 1.Rowan van de Belt (Noord Veluwe Boys) 4,2.Jurian van de Brink en Jelle Post (WHC), Marijn Haze (Nunspeet), Florian Jonker  en Andy Flier (OWIOS), Luuk Struik  (’t Harde), Berry Neiman (Noord Veluwe Boys) en Ruben van Loo (Hulshorst) 3.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie