
Gemeente versnelt oplossing gedupeerde mantelzorgers
12 september 2025 om 13:21 AchtergrondWethouder Wichert Stoffer gaat binnen het college van burgemeester en wethouders de mogelijkheden bezien versneld in te zetten op een oplossing voor de mantelzorgers die door het faillissement van Groupcard zijn gedupeerd.
Als mantelzorgwaardering hebben ze van de gemeente de Nunspeetse Kadopas ontvangen die door het faillissement van Groupcard niet meer kan worden verzilverd.
Aanleiding is een verzoek van Gerben Pluim (ChristenUnie) die aangeeft dat er weliswaar meerdere groepen zijn die zijn gedupeerd door het faillissement, maar dat hij zich vooral zorgen maakt over de groep mantelzorgers.
Stoffer geeft aan persoonlijk geen toezegging te kunnen doen, maar het verzoek wel wil voorleggen aan het college. Ook geeft hij, naar aanleiding van een vraag van André Timmerman (PvdA/GroenLinks) aan de raad op de hoogte te houden van de verdere afwikkeling van het faillissement van Groupcard.













