
Wandelgroep Nunspeet start beginnersgroep
15 maart 2024 om 18:00 Activiteiten Tips van de redactieOnder begeleiding van zorg- en sportprofessionals start wandelgroep Nunspeet een beginnersgroep. Hiermee zet de wandelgroep wandelen in als laagdrempelige manier om mensen in beweging te brengen.
De beginners wandelgroep is bedoeld voor mensen die momenteel anderhalf tot twee kilometer kunnen wandelen en dit graag willen uitbouwen. Gedurende een periode van twintig weken zal iedere dinsdag om 11.30 uur gewandeld worden met de beginners.
Uit wetenschappelijk onderzoek blijkt dat wandelen vele voordelen heeft. Wandelen verbetert de conditie, is goed voor de botten, versterkt de spieren en is goed voor de geest. Bovendien is wandelen ook een sociale activiteit; met elkaar plezier hebben, samen dingen beleven en al wandelend ontstaan de mooiste gesprekken.
Op dinsdag 2 april 2024 is de eerste gezamenlijke wandeling. Het gehele traject kost 15 euro per persoon. Hiervoor kunt u wekelijks meewandelen.
Kijk voor meer informatie op www.nunspeetbeweegt.nl. Aanmelden voor de wandelgroep kan door een mail te sturen naar Annemarie van Deelen: nunspeetwandelt@gmail.com.











