
Eerste Living Library in Nunspeet tijdens Boekenweek
25 februari 2023 om 08:12 LokaalBibliotheek Nunspeet start de Boekenweek met een Living Library op zaterdagmiddag 11 maart.
Tijdens de Living Library krijg je als bezoeker de kans om met een Levend Boek in gesprek te gaan. Daarnaast organiseert de bibliotheek tijdens de Boekenweek ook een workshop ‘Schrijven voor beginners.’
Living Library is een internationaal concept, dat ook in Nederland regelmatig wordt georganiseerd. Op zaterdagmiddag 11 maart is het de eerste keer dat er een Living Library in Nunspeet wordt georganiseerd. Tijdens de Living Library leen je een Levend Boek en ga je met mensen in gesprek waar vaak een vooroordeel of stigma over bestaat. Voorbeelden van de Levende Boeken zijn een kind van een NSB’er, een persoon met Borderline en een schipperskind.
Tijdens de gratis kennismakingsworkshop ‘Schrijven voor beginners’ krijgt een kleine groep deelnemers een aantal creatieve opdrachten over het Boekenweekthema ‘Ik ben alles.’ Middels deze opdrachten ga je ontdekken of je plezier hebt in schrijven. De workshop wordt georganiseerd op dinsdagmiddag 14 maart. Je kunt je aanmelden via de website van de bibliotheek.
Tijdens de Boekenweek kan je het gedicht (Ik ben) alles van dorpsdichter Willemijn Hannessen ophalen in de Bibliotheek en boekhandels in Nunspeet. Voor meer informatie, zie www.bibliotheeknoordwestveluwe.nl.
















