
Donderdag 17 april: Jazz from Brasil in Jazzcafé Veluvine
10 april 2025 om 15:24 Cultuur IngezondenDe Guus Essers huisband is voor deze zonnige editie uitgebreid met Bossanova-zangeres Astrid Volckerick en gitarist Peter Molenaars. Astrid zingt in het prachtige Portugees, precies zoals de Bossa’s bedoeld zijn. Astrid Volckerick studeerde vocal jazz bij zangeres Deborah Carter in Amsterdam. Voor de jazz werd ze verder gecoacht door de bekende Nederlandse vocaliste Greet Kauffeld en bij Josée Koning voor de Braziliaanse muziek.
Met de Nederlandse zomer voor de boeg gaan we op donderdag 17 april in deze laatste editie van Jazzcafé Veluvine dit voorjaar de zon heerlijk laten schijnen met beroemde composities van Antonio Carlos Jobim, zoals The Girl from Ipanema, Desafinado en Aqua de Beber. Ook komen Latin jazz-songs aan bod als At the Mambo Inn en Song for my Father. Kortom een geweldige seizoens-afsluiting!
De aanvang is om 19.30 uur. Een toegangskaartje inclusief drankje kost € 12,50 en kan online besteld worden via www.veluvinenunspeet.nl, maar ook aan de kassa van Veluvine op de avond zelf.
Jazzcafé Veluvine Nunspeet is een coproductie van Veluvine Nunspeet en het Van den Broek Lohman Fonds Nunspeet.












