1e speelronde najaarscompetitie
1e speelronde najaarscompetitie Eric van Noorden

Nunspeetse tafeltennissers onderuit tegen Twello

26 september 2021 om 13:24 Evenementen Ingezonden

In de eerste speelronde waren de bezoekers van Trias 3 te sterk voor het team van Rin van Dijk, Henk Drost en Dénisa Leusink. De Leogangers pakten alledrie 1 punt. Van Dijk en Drost kwamen nog dichtbij de mogelijkheid om extra punten te sprokkelen, maar dit strandde voor beiden in een 5e game. NTC Leogang 1 bleef daarmee steken op een 3-6 verlies.

NTC Leogang 2 deed goede zaken tegen Zwolle 5. Het team van Edwin Bouw, Patrick Haverkamp en Eric van Noorden won met 6-3. Bouw speelde uitmuntend en pakte de volle 3 punten. Van Noorden was goed voor 2 punten. Haverkamp won tegen de verwachtingen in slechts 1 partij. 

Voor NTC Leogang 3 begon de najaarscompetitie teleurstellend met een 2-7 nederlaag tegen Vined 2. Het team van Mariëlle Oudendorp, Gerhard Smit en Marco Dekker was niet bestand tegen de ploeg uit Heerde. Alleen Oudendorp en Smit pakten allebei een punt. 

NTC Leogang 5, het team van Patrick Band, Wim Pommerel Brouwer en Bernd Overdijk, sleepte de winst binnen tegen ‘s-Heerenbroek 4. Band had een goede avond en pakte 3 punten, waarvan 2x in 5 games. Zijn teamgenoten waren allebei goed voor 1 punt, waardoor een fraaie 5-4 einduitslag genoteerd kon worden.

Edwin Bouw klaar voor zijn service
Dénisa Leusink wordt gecoacht door Rin van Dijk
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie