Afbeelding
Interakt Contour

Begeleidingscentrum Nunspeet zoekt chauffeurs

3 december 2024 om 13:44 Maatschappelijk

Begeleidingscentrum Nunspeet van Interakt Contour zit verlegen om chauffeurs. “We zoeken enthousiastelingen die van mooie mensen houden”, verwoordt Jennine van den Bosch van Interakt Contour.

Op het begeleidingscentrum worden mensen met aangeboren en niet-aangeboren hersenletsel opgevangen. De dagbesteding is in het bezit van een Mercedes Sprinter XL waarmee hun cliënten gehaald en gebracht worden in de regio Elburg, Nunspeet en Elspeet. 


Ritten en tijden

De ritten vinden ’s ochtends en ’s middags plaats. “Als er één dagdeel per week kan worden gereden, zijn we al heel erg geholpen”, legt Jennine uit. Tijden variëren per dag, maar ’s ochtends wordt er gereden van ongeveer 8.00 tot 11.00 uur en ’s middags van 14.30 tot 16.30 uur. “De passagiers bestaan uit ‘mooie mensen’ in meestal elektrische rolstoelen, met een rollator en zelfstandige lopers.”

Rijbewijs

Een rijbewijs B is voldoende om in de bus te mogen rijden. Training en ondersteuning wordt georganiseerd door Stichting Interakt Contour.

Locatie

Begeleidingscentrum Nunspeet is sinds zes jaar te vinden in winkelcentrum De Binnenhof aan de Colijnstraat 82-84 in Nunspeet. Iedere werkdag geopend van 9.30 uur tot 15.30 uur.

Contact

Wie minimaal een dagdeel per week beschikbaar is, passie voor de zorg en hart voor contact heeft en van mooie mensen houdt, kan contact opnemen met Interakt Contour.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie