Afbeelding
Hans Verduin

Zomeravondconcert Harmonie brengt tropische klanken naar de Zandenplas

19 juni 2026 om 10:00 Muziek Ingezonden

Muziekvereniging Harmonie neemt het publiek mee naar zonnige sferen tijdens het jaarlijkse zomeravondconcert. Aan het water bij de Zandenplas, klinkt op vrijdag 10 juli om 19.00 uur de muziek vanaf het terras van de Zandibar.

Het thema van de avond is ‘Let’s go to the beach!’. “En dat is overal in terug te horen”, aldus Joeri Mulder. “Met vrolijke melodieën, zomerse ritmes en muziek die doet denken aan zon, zee en vakantie, wordt het een concert waarbij bezoekers zich even aan een tropisch strand kunnen wanen. Denk aan een avond vol muzikale golven, frisse klanken en een ontspannen vakantiesfeer.”

Tijdens het concert laten alle onderdelen van muziekvereniging Harmonie zich horen. Het orkest, de drumband, het opleidingsorkest en de opleidingsdrumband staan klaar om het publiek te verrassen met een afwisselend programma. Zowel de ervaren muzikanten als de leerlingen komen aan bod.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie