
Scholierentoernooi tafeltennissen
6 april 2017 om 09:37 EvenementenNUNSPEET - In de meivakantie, om precies te zijn op dinsdag 25 en woensdag 26 april, vindt voor de 33e keer het scholierentornooi tafeltennis plaats. Het bij kinderen en ouders zeer geliefde toernooi voor basisscholen uit de gemeente Nunspeet wordt ook dit jaar georganiseerd door de Nunspeetse tafeltennisvereniging NTC Leogang met Karl Wessels als toernooileider. Hij stond in 1985 ook aan de basis van dit evenement. Gemiddeld nemen zo’n 200 kinderen deel aan dit toernooi.
Net als vorig jaar is Optiek van Veen de hoofdsponsor. Scholieren in de leeftijd van 7 tot en met 12 jaar kunnen zich via hun juf/meester tot 10 april opgeven voor het toernooi.
Gespeeld wordt in zes verschillende categorieën, namelijk jongens en meisjes zowel 11/12, 9/10 als ook 7/8 jaar.
Op de eerste wedstrijddag (25 april) vinden de voorrondes plaats. De beste 16 kinderen van alle groepen gaan dan op de tweede dag voor de prijzen. De beste acht kinderen per categorie zullen mooie prijzen ontvangen en de beste 16 krijgen punten voor hun school.
De school met de meeste punten zal uiteraard de winnaar zijn. De winnende school mag volgend jaar ook meedoen aan de finale van de landelijke scholenkampioenschappen in Zwolle.
De van Stuijvenbergschool was de winnaar van 2016 en zal proberen de titel te verdedigen. De grootste concurrenten zullen naar verwachting de Da Costaschool (Elspeet), de Franciscusschool en de De Ridderschool zijn. Maar uiteraard hebben alle andere scholen ook de kans om te winnen.
De individuele favorieten dit jaar zijn Nikita Huisman (11/12), Rinse v.d. Beek (11/12), Sendra Foppen (9/10), Boet Goedvree (9/10) en Julia Hoeksma (7/8). Maar zoals bij elke sport moet eerst gespeeld worden en hebben favorieten het moeilijk, omdat een ieder van de favoriet wil winnen.
Het toernooi begint op de eerste wedstrijddag om 9.00 uur. Alle ouders, grootouders en andere supporters zijn van harte welkom in de sporthal Feithenhof in Nunspeet.












