Afbeelding
Peter de Valk

Nunspeet nipt onderuit in Lunteren

28 september 2025 om 13:44 Voetbal

In een spannende wedstrijd tussen Lunteren en Nunspeet trok de thuisploeg uiteindelijk aan het langste eind dankzij een magistrale treffer van Lucas Veenendaal. Ondanks kansen over en weer bleef het duel lang in evenwicht, maar één moment van klasse maakte het verschil: 1-0.

De wedstrijd begon levendig. Al na tien minuten was het Nunspeet dat de eerste grote kans kreeg. Via een snelle aanval over de rechterflank belandde de bal bij spits Patrick Visscher, die echter net niet kon uithalen. Het leek het startsein voor een open duel, want even later nam Lunteren het initiatief. Binnen een kwartier dwong de thuisploeg drie enorme kansen af, maar doelman Niebeek van Nunspeet hield zijn ploeg met knappe reddingen op de been.

Ook in de aanloop naar rust lieten beide ploegen zich niet onbetuigd. Zowel Lunteren als Nunspeet kreeg mogelijkheden om de score te openen, maar telkens ontbrak de scherpte of was een keeper de sta-in-de-weg. Zo zochten de teams met een 0-0 stand de kleedkamer op.

Het kantelpunt volgde in de 58e minuut. Vanaf eigen helft haalde Lucas Veenendaal verwoestend uit. De bal zeilde over doelman Niebeek heen en viel schitterend in het doel: 1-0. Het bleek uiteindelijk de beslissende treffer van de middag.

In het resterende half uur ontstonden er nog diverse kansen aan beide kanten, maar gescoord werd er niet meer. Zo pakte Lunteren drie belangrijke punten in eigen huis.

Voor Nunspeet wacht komende zaterdag een nieuwe uitdaging. Dan ontvangt de ploeg SDO, aftrap om 15.00 uur.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie