
Nieuwe plek voor fietsen bij station Nunspeet
13 juni 2024 om 18:00 AchtergrondDe fietsenstalling bij het NS-station in Nunspeet wordt tijdelijk verplaatst.
In de huidige stalling kunnen vanaf vrijdag 21 juni geen fietsen meer worden geplaatst. Fietsen die er donderdag 27 juni nog staan, worden verplaatst naar de twee tijdelijke stallingen die worden ingericht.
De ruimte van de huidige stalling is nodig voor de aanleg van de tunnel voor fietsers en voetgangers en de bouw van de verlengde perronkap. Daarna wordt de stalling volledig vernieuwd en komt er meer ruimte om fietsen te stallen.
De tijdelijke fietsenstallingen komen langs de Elspeterweg en op de plek van de voormalige bushalte Enkweg/Stationsplein. De fietskluizen van de NS worden verplaatst naar het P+R-terrein. De huidige fietsenstalling wordt gefaseerd teruggeplaatst nadat de werkzaamheden zijn afgerond.


















