Afbeelding
J.Hoek

Lezing Jan Huttinga in Vierhouten

25 juni 2024 om 09:19 Activiteiten Tips van de redactie

Jan Huttinga geeft woensdag 31 juli een lezing ‘De vossen hebben holen’ in het dorpshuis Horsterhoek aan de Elspeterbosweg in Vierhouten. Bij mooi weer eventueel in de openlucht.

De lezing vindt plaats in het kader van de expositie van schilderijen van Rien Poortvliet in het Noord Veluws Museum in Nunspeet. Huttinga is bijna veertig jaar faunabeheerder in het Kroondomein en kan daardoor vertellen over het wild dat beschreven wordt in Rien Poortvliets boek ‘De vossen hebben holen.” Beiden kenden elkaar ook persoonlijk. De lezing begint om 19.30 uur en neemt anderhalf uur in beslag met tussentijds een korte pauze. 

De kosten bedragen tien euro, voor kinderen tot tien jaar vijf euro. Aanmelden kan via: info@vvvnunspeet.nl of 0341-274747.

Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant

advertentie
advertentie