
Vernieuwde Plus Van Elswijk geopend
19 november 2024 om 06:00 ZakelijkRijendik stond het publiek voor de opening van het vernieuwde pand van Plus van Elswijk in Nunspeet. Gabri en Marja van Elswijk zijn trots nu hun winkel opnieuw is geopend na een verbouwing van 2,5 week.
Jennita van den Berg
Voor 8.45 uur stonden de eerste mensen al te wachten om een kijkje te nemen in hun nieuwe winkel. In de rij werd al druk gesproken over hoe het er nu uit zou zien. Iedereen die buiten aan het wachten was, kreeg een lootje uitgereikt. Vooraf was al in de speciale folder aangekondigd dat er één minuut gratis winkelen als hoofdprijs werd verloot. De spanning moest er nog even ingehouden worden; als eerste mocht de winnaar van de minuut gratis winkelen naar binnen. Gabri gaf nog een tip: “Richt vooral je blik op houdbare producten; de verse producten zijn namelijk in de vernieuwde winkel achter deurtjes gelegd. Extra duurzaam dus.” Met een kar sjeesde de winnaar de winkel door op zoek naar bijvoorbeeld wasmiddel, liet hij weten. Hij laadde een kar vol boodschappen ter waarde van ruim 100 euro.
De opening werd verzorgd door burgemeester Céline Blom, die Gabri en Marja prees om het feit dat ze niet zomaar een supermarkt zijn, maar ook gericht zijn op de samenleving. “Een soort buurtsuper dus”, aldus Blom. Zo is Voedselhulp Nunspeet één van de organisaties waar Gabri en zijn team naar omkijken. Met een grote schaar knipte de burgemeester samen met de twee kinderen van het echtpaar Van Elswijk het lint door, waarna de vele bezoekers toegang kregen tot de vernieuwde winkel.
Spaaractie
Met de opening is ook een spaaractie van start gegaan, waar vrijwilligers zich al tijden mee bezig hebben gehouden en waarbij samenwerking is gezocht met oudheidkundige vereniging Nuwenspete. Bij iedere 10 euro aan boodschappen ontvangt de klant namelijk stickers die in het boek ‘Nunspeet gaat terug in de tijd’ geplakt kunnen worden. Gabri, Marja en hun medewerkers nodigen iedereen uit om langs te komen in de nieuwe, modern ingerichte winkel. Tot slot nog goed nieuws voor sushi-liefhebbers: iedere dag wordt verse sushi bereid in de speciaal daarvoor ingerichte corner.











